WatchTV – telewizja przez internet

WatchTV

WatchTV – program do odbioru telewizji internetowej

WatchTV jest programem, który umożliwia użytkownikowi oglądanie na żywo stacji telewizyjnych oraz słuchanie radia poprzez sieć Internet. Tylko w przypadku niektórych stacji nadawane są wcześniej nagrane audycje, zmieniające się cyklicznie co kilka godzin. Do większości stacji, zarówno radiowych jak i telewizyjnych dołączony jest „program”, czyli użytkownik ma możliwość podejrzenia co będzie nadawane o określonej porze. Dodatkowo niektóre stacje zawierają także swoją własną telegazetę, którą będziesz mógł oczywiście przeglądać w dowolny sposób. WatchTV to darmowa telewizja internetowa, to ogromny zbiór stacji TV z Polski i ze świata.

Liczba dostępnych stacji rośnie w niesamowitym tempie, w końcu i Internet jest coraz popularniejszym nośnikiem informacji. Na dzień dzisiejszy jest to blisko 260 stacji telewizyjnych i 120 radiowych. Program WatchTV zawiera w sobie moduł aktualizacji bazy dostępnych stacji telewizyjnych i radiowych, wystarczy, że w oknie głównym programu wciśniesz przycisk Aktualizuj stacje a w ciągu kilku sekund Twoja wersja programu pobierze aktualne dane z mojego serwera. WatchTV  działa na zasadzie pobierania strumienii z internetu. Obsługuje formaty SHOUTcast, RealAudio oraz NETShow.

BEZPŁATNA AKTUALIZACJA, każdy użytkownik programu upoważniony jest do BEZPŁATNEJ aktualizacji programu oraz do pobrania nowych baz danych stacji telewizyjnych i radiowych. Aktualizacja jest autoryzowana, dzięki czemu tylko posiadacze legalnego oprogramowanie będą mogli z niej korzystać.

Poza główną aplikacją otrzymasz dodatkowo specjalny edytor umożliwiający dodanie do bazy danych WatchTV swojego własnego programu telewizyjnego bądź radiowego. Dzięki temu edytorowi Twoja baza stacji online będzie  rosła jeszcze szybciej, łącząc opcję edytora własnych stacji i wbudowaną aktualizację programu otrzymujesz w zasadzie swoją własną, prywatną kablówkę!

Jeśli któraś ze stacji wyjątkowo przypadnie Ci do gustu nic nie stoi na przeszkodzie aby zapamiętać ją w wygodnym miejscu, jeśli często korzystasz z określonej stacji telewizyjnej bądź radiowej możesz dodać ją do ulubionych! Aby dodać stację do ulubionych wystarczy wybrać ją i z menu dostępnego pod prawym klawiszem myszki wybrać opcję Dodaj do ulubionych

Do programu została przygotowana specjalna szczegółowa pomoc techniczna, aby nikt nie miał problemów z zainstalowaniem oraz obsługą programu.

Jeśli jesteś zainteresowany aplikacją WachTV, a telewizja i radio są dla Ciebie bardzo ważne w codziennym życiu, to serdecznie zapraszamy na stronę www.xse.pl gdzie będziesz mógł pobrać program komputerowy WatchTV